03.12.2015

Konference představí poslední projekty IPRM

Zveme vás na závěrečnou konferenci v rámci Integrovaného plánu rozvoje města Liberec - Atraktivní a kvalitní život v Liberci (IPRM), která proběhne v úterý 8. prosince 2015 ve vestibulu Velkého výstavního sálu Severočeského muzea v Liberci od 15.00 do 18.00 hodin.

Během konference představíme poslední projekty, které byly díky IPRM Liberec - Atraktivní a kvalitní život v Liberci realizovány. Jedná se například o projekt Modernizace expozic Severočeského muzea v Liberci, Komunitní centrum Ruprechtice, Sokolovna Vesec a Volnočasové plochy Liberec I (rekonstrukce a výstavba sportovních areálů u základních škol).

Zajímavou a netradiční formou bude představen i právě dokončený projekt Lůžkový hospic v Libereckém kraji, v rámci jehož prezentace bude možné shlédnout krátký časosběrný 3D videodokument.

Pokud vás zajímá například s jakými úskalími se potýkali příjemci dotací, neváhejte a přijďte si je vyslechnout, popř. s nimi podiskutovat. Jedná se o poslední možnost, kdy je možné sdílet tyto cenné zkušenosti.

IPRM Liberec – Atraktivní a kvalitní život v Liberci je spolufinancován z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

 

Nastavení cookies